Špičková kvalita Thule

thule-euroclassic

Náročné testování a ušlechtilé materiály

Společnost Thule si při výrobě svých produktů dává opravdu záležet. Kvalitní výběr materiálů, které budou použity, či několikanásobné testování prototypů, je jen výběr toho, na co si firma Thule dává pozor, a to jen proto, aby jejich zákazníci byli nad míru spokojeni.

Kvalita produktů a odolnost materiálů jsou brány touto společností jako samozřejmost, zatímco bezpečnost je vždy na prvním místě. Z těchto důvodů má tato společnost celkem tři střediska, kde se testuje samotná kvalita produktů. Tyto střediska jsou umístěna v různých zemích, aby pohledy na produkty byly nezávislé a zcela objektivní. V těchto střediscích procházejí produkty rozsáhlými a pečlivými testovacími procesy, které převyšují průmyslové standardy. Výsledkem těchto testů jsou buďto nosiče, které úspěšně splnily všechny testy, nebo nosiče, u kterých je nutno se nad jejich výrobou dále pozastavit.

Certifikáty ISO

Společnost Thule je zastoupena v komisi pro normy ISO. Podílí se na určování bezpečnosti a kvality průmyslových výrobků. Také provádí řadu dodatečných vlastních testů, aby byly výrobku opravdu vysoce kvalitní a bezpečné. Veškeré tyto testy zajišťují zákazníkům této společnosti větší jistotu při jejich používání.

Všechny výrobky, než jsou označeny logem Thule a jdou na trh, podstupují náročnými testy, které ukážou, zda je výrobek vhodný k nabídce na trhu, či nikoliv. Co tedy tyto výrobky musejí splnit, abychom se mohli vidět v obchodech?

V první řadě se nevyhnou testu v mrazivém chladu, následují vysoké teploty a dlouhodobé UV záření. Pokud v těchto třech částech uspějí, následuje další část testu. Produkty Thule jsou vystaveny tahovým, nárazovým a vibračním testům a zkouškám ve vzduchovém tunelu. Nezapomíná se ani na testy odolnosti či aerodynamiku. Pokud produkt splní veškeré tyto testy bez jediné chyby, putuje k týmu, který zkoumá jeho uchycení. Úkolem tohoto týmu je zkoumání všech možností, jak uchytit konkrétní nosič na daný vůz.

thule-euroclassic

Tato dlouhá cesta čeká na každý produkt společnosti Thule. Ovšem na konci čeká na zákazníky vysoce kvalitní a bezpečný produkt, na který je stoprocentní spolehnutí v každé situaci.